Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portová nabíječka PD 65W / QC3.0, černá
Objevte síťovou nabíječku Tech-Protect NCA65W-GAN, která kombinuje moderní technologii GaN (nitrid galia) s výkonem 65 W v elegantním a kompaktním provedení. Díky třem univerzálním portům můžete současně napájet notebook, smartphone i tablet – rychle, bezpečně a efektivně.
Více informací ›
Skladem 2 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P29550
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect NCA65W…
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:
  • Maximální flexibilita: dva porty USB-C s podporou Power Delivery až 65 W a jeden port USB-A s podporou Quick Charge 3.0 až 60 W. Ideální pro moderní ultrabooky, MacBook Air i starší zařízení.
Zobrazit celý popis
Související produkty
Dudao A26TEU nabíječka USB-A + USB-C, GaN 25W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
BWOO nabíječka USB-C, 20W, bílá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Tech-Protect DC240W-GAN 6-portová nabíječka PD 240 W / QC3.0, černá
Doprava zdarma
ER POWER Mini nabíječka 2x USB-C, 45W, GaN
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Dudao L16AC Adaptér USB-C na USB, černý
Dudao A27 MaxC nabíječka, 35W, GaN, černá
Blavec nabíječka BC-9, PD 20W 3A, USB-C, černá
našimi zákazníky
95%