Zavolejte nám (Po-Pá 9-12)

Typy skel a jejich rozměry

Klasická skla

 

1. Levná skla bez dalšího popisku ( cena od 59,- do - 79,-)

Jedná se o základní ochranu mobilního telefonu. Tato skla jsou vhodná pro kombinaci např. s knížkovými obaly. Mezi hlavní výhodu těchto skel patří cena. Mezi nevýhodu pak, že tyto skla pokrývají pouze rovnou část displeje a po stranách může u některých modelů vzniknout 1 - 3 mm mezera. Nejedná se o výrobní vadu, ale vlastnost těchto skel. Prosíme počítejte s tím před objednáním.  Skla nemusí podporovat čtečku otisku prstů v displeji.


2. BlueStar a Swissten 2.5D

Tyto skla mají stejné vlastnosti jako levná skla, ale mají lepší kvalitu. BlueStar je značka polského výrobce, Swissten pak českého výrobce. Skla nemusí podporovat čtečku otisku prstů v displeji.

 

 

5D a Full Cover skla

Tyto skla je možné kombinovat se zadními obaly. Nemusí podporovat čtečku otisku prstů v displeji.


1. Wozinsky a skla bez označení

5D skla jsou již zakřivená a chrání celou přední část telefonu. Lepí se po celé ploše a mají nejlepší poměr cena / výkon.


2. ROAR

Skla Roar se vyrábějí v Jižní Koreii a jedná se již o prémiová skla s velmi dobrou kvalitou za rozumnou cenu.


3. Swissten

Skla Swissten patří mezi nejprodávanější skla v ČR a prodává je většina velkých eshopů. Kvalitou jsou srovnatelná se značkou Roar.


4. Spigen, ESR, Baseus, Nillkin

Nejlepší skla z naší nabídky. Jsou precizně zpracovaná, krásně balena a velmi dobře se aplikují. Značka Spigen pak patří mezi nejlepší výrobce mobilního příslušenství na světě. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.


5. UV skla

Tyto skla se vyrábějí na telefony, které mají velice zahnutý displej (typicky Samsung S8, S9). Sklo se lepí pomocí speciálního lepidla a vytvrzuje se přiloženou UV lampou.

 

 

Hybridní skla a Hydrogelové folie


Nejedná se o klasickou folii, jako většina lidí zná z minulosti, ale propracovaný produkt, který již dnes dokáže ochránit displej i při pádu. Pořád tyto produkty ale nejsou tak účinné jako tvrzená skla. Mezi hlavní výhody ale patří snadná aplikace a celkové pokrytí displeje. Jsou k dispozici i na méně rozšířené telefony, na které skla nejsou k dispozici. Jako jediné také umožňují používání čteček otisků prstů v displeji, což tvrzená skla neumožňují.