Tech-Protect NCA65W-GAN 3-portová nabíječka PD 65W / QC3.0, bílá
Objevte síťovou nabíječku Tech-Protect NCA65W-GAN, která kombinuje moderní technologii GaN (nitrid galia) s výkonem 65 W v elegantním a kompaktním provedení. Díky třem univerzálním portům můžete současně napájet notebook, smartphone i tablet – rychle, bezpečně a efektivně.
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P29551
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect NCA65W…
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:
  • Maximální flexibilita: dva porty USB-C s podporou Power Delivery až 65 W a jeden port USB-A s podporou Quick Charge 3.0 až 60 W. Ideální pro moderní ultrabooky, MacBook Air i starší zařízení.
Zobrazit celý popis
Související produkty
BlueStar adaptér USB-C + USB, 25W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Forcell F-Energy Ultra slim nabíječka VT-47, 2x USB-C + USB-A, 4A, 65W, šedá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Tech-Protect NC120W-GAN 4-portová nabíječka PD 120W / QC3.0, bílá
Tech-Protect NC120W-GAN 4-portová nabíječka PD 120W / QC3.0, černá
Swissten cestovní adaptér GaN USB-C + USB, 45W, bílý
Adaptér Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W, černá
Swissten síťový adaptér 1x USB-A, 1x USB-C a Apple Watch
našimi zákazníky
95%