Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíječka, PD 200W / QC3.0, černá
Objevte síťovou nabíječku Tech-Protect NC200W-GaN, která přináší výkon 200 W v kompaktním těle díky pokročilé technologii GaN (nitrid galia). Nabíjejte notebooky, tablety, smartphony a další příslušenství současně – ideální řešení pro náročné uživatele i každodenní práci s více zařízeními.
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P29547
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect NC200W…
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:
  • Rychlé nabíjení dvou notebooků současně: Dva hlavní porty USB-C dodávají až 100 W každý, port USB-C3 nabízí 65 W a USB-A až 60 W s podporou Super Charge.
  • Kompaktní a stylový design: Zabírá minimum místa a hodí se do domácnosti, kanceláře i na cesty.
Zobrazit celý popis
Související produkty
Tech-Protect C20W 2-portová nabíječka, PD20W, bílá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Dudao A27 nabíječka USB-C, 25W GaN, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Dudao A27 MaxC nabíječka, 35W, GaN, černá
Dudao A27P nabíječka USB-C, 30W PD GaN, černá
našimi zákazníky
95%