Tech-Protect NC200W-GAN 4-portová nabíječka, PD 200W / QC3.0, bílá
Objevte síťovou nabíječku Tech-Protect NC200W-GaN, která přináší výkon 200 W v kompaktním těle díky pokročilé technologii GaN (nitrid galia). Nabíjejte notebooky, tablety, smartphony a další příslušenství současně – ideální řešení pro náročné uživatele i každodenní práci s více zařízeními.
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P29548
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect NC200W…
Popis produktu
Klíčové vlastnosti:
  • Rychlé nabíjení dvou notebooků současně: Dva hlavní porty USB-C dodávají až 100 W každý, port USB-C3 nabízí 65 W a USB-A až 60 W s podporou Super Charge.
  • Kompaktní a stylový design: Zabírá minimum místa a hodí se do domácnosti, kanceláře i na cesty.
Zobrazit celý popis
Související produkty
Acefast nabíječka A102 GaN, PD 30W, USB-C, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Dudao A27TEU nabíječka USB-A + USB-C, PD 30W GaN, bílá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Forcell F-Energy adaptér VT-42B 65W GaN 2x USB-C a USB A, šedý
Acefast Cestovní adaptér Z7, GaN, PD30W, USB-C, černý
Blavec nabíječka BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, bílá
Doprava zdarma
Adaptér pro Apple MacBook Air Pro MagSafe 2 T typ, 45W, bílý
BlueStar Slim adaptér 2x USB-C, GaN, 30W, černý
našimi zákazníky
95%