Tech-Protect DC160W-GAN 6portová nabíječka PD 160W / QC3.0, černá
Už žádný chaos s kabely a různými nabíječkami. Tech-Protect DC160W-GAN je výkonná stolní nabíječka s technologií GaN (nitrid gallia), která poskytuje celkem 160 W a umožňuje nabíjet notebooky, tablety, smartphony, sluchátka, chytré hodinky a další příslušenství – vše z jednoho místa.
Více informací ›
Skladem 2 ks Více informací › Objednávky do 16:00, předpokládané dodání: u vás v pátek 15. 5.
Kód produktu: P29484
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect DC160W…
Popis produktu
Hlavní vlastnosti:
  • 6 nabíjecích portů: 4× USB-C a 2× USB-A pro maximální flexibilitu
  • Rychlé nabíjení notebooků: hlavní port Type-C1 poskytuje až 100 W
  • Další porty Type-C: 3× 45 W pro tablety, smartphony a další zařízení
  • USB-A porty: 2× 12 W pro starší zařízení
  • Inteligentní rozdělení výkonu: všechny porty mohou fungovat současně
Zobrazit celý popis
Související produkty
Hoco Síťová nabíječka N62 USB-C, PD QC 30W, černá
Skladem, v pátek 15. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Tech-Protect DC240W-GAN 6-portová nabíječka PD 240 W / QC3.0, černá
Skladem, v pátek 15. 5. u vás
Porovnat
Blavec nabíječka BC-8, GaN4, PD QC 65W 3A, USB-C, bílá
Dudao A26T nabíječka USB-A + USB-C, GaN, 25W, černá
Acefast Cestovní adaptér Z7, GaN, PD30W, USB-C, černý
Doprava zdarma
Swissten Síťový adaptér GaN 2x USB-C 65W PD a 1x USB-A 18W QC, černý
Ověřeno
našimi zákazníky
95%