Tech-Protect C30W 2-portová nabíječka, PD30W/QC3.0, černá
Více informací ›
Skladem 2 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P11767
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect C30W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní s chytrými telefony, tablety
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Rozsah vstupního napětí: 100-240V~50/60Hz, 0,8A
  • Výstupní napětí: USB-C: USB: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2,5A, 15V/2A, 20V/1,5A (max. 30W).
  • Výstupní napětí: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A (max. 18W)
  • Kompatibilní s iOS, Android
  • Inteligentní nabíjení
  • Kompaktní velikost
Sada obsahuje:
  • 1x síťová nabíječka Tech-Protect C30W
našimi zákazníky
95%