Tech-Protect C20W 2-portová nabíječka, PD20W/QC3.0, černá
Je vybaven napájecími porty: USB-C (PD20W) a USB-A (QC3.0), umožňuje nabíjet dvě zařízení současně.
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P7719
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect C20W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní s chytrými telefony, tablety
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Rozsah vstupního napětí: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Výstupní napětí: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Výstupní napětí: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibilní s iOS, Android
  • Inteligentní nabíjení
  • Kompaktní velikost
Sada obsahuje:
  • 1x síťová nabíječka Tech-Protect C20W
Zobrazit celý popis
Související produkty
Adaptér Baseus Super Si Quick Charger 1C 20W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
ER POWER Cestovní nabíječka USB-C + USB-A, 67W, GaN
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
BlueStar adaptér USB-C, 20W, černý
Doprava zdarma
Cuktech CUKAD653EUGR nabíječka, 2x USB-C + USB-A, 65W, GaN, šedá
Dudao A65Q cestovní nabíječka USB-A + USB-C, 65W GaN PD, černá
Swissten CL adaptér PD, 2x USB-C, 30W, Nano, černý
Maxlife adaptér MXTC-01 1x USB 2,1A, bílý
Blavec nabíječka BC-9, PD 20W 3A, USB-C, černá
Dudao L16AC Adaptér USB-C na USB, černý
našimi zákazníky
95%