Tech-Protect C20W 2-portová nabíječka, PD20W/QC3.0, bílá
Je vybaven napájecími porty: USB-C (PD20W) a USB-A (QC3.0), umožňuje nabíjet dvě zařízení současně.
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P7720
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect C20W 2…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní s chytrými telefony, tablety
  • Vyrobeno z odolných materiálů
  • Rozsah vstupního napětí: 100-240V~50/60Hz, 0,5A
  • Výstupní napětí: USB-C: 5V/3A, 9V/2,22A, 12V/1,67A (max. 20W)
  • Výstupní napětí: USB-A: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A
  • Kompatibilní s iOS, Android
  • Inteligentní nabíjení
  • Kompaktní velikost
Sada obsahuje:
  • 1x síťová nabíječka Tech-Protect C20W
Zobrazit celý popis
Související produkty
Doprava zdarma
Tech-Protect NC140W-GAN 4-portová nabíječka PD 140W / QC3.0, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Acefast nabíječka (A65) USB-C, GaN, 20 W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Dudao A27P nabíječka USB-C, 30W PD GaN, bílá
Dudao A27P nabíječka USB-C, 30W PD GaN, černá
našimi zákazníky
95%