Všechno bylo super, ale balení uboží bylo rozbalené a jedno ochranné sklo poškozené. Nereklamoval jsem to, protože jsem to potřeboval rychle nalepit, takže jsem použil to druhé sklo, zda to byla chyba obchodu, nemohu soudit, ale měli byste ručit za bezvadnost dodávaného zboží.
Ověřený zákazník, 27. 6. 2026
Rychlé vyřízení objednávky, potvrzení i platby. A dodání v pořádku. Celková spokojenost.
Naše společnost používá soubory cookies a další údaje k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Souhlasím“ souhlasíte s využívaním cookies a dalších údajů vč. jejich předání pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech. Více informací naleznete zde.NesouhlasímSouhlasím