Pouze DNES ! Doprava do Balíkovny při nákupu nad 450,- ZDARMA. Při nižším nákupu jen 55,-
Zavolejte nám (Po-Pá 9-12)
Jak správně nalepit tvrzené sklo

Jak správně nalepit tvrzené sklo

Jiří Plaček 07. 05. 2021 Obecné

Příprava

Nachystejte si čistou pracovní plochu a na ní vše, co budete během aplikace potřebovat. Nepodceňujte dobré osvětlení. Také si zkontrolujte, zda Vám na provedení nalepení nic nechybí a ujistěte se, že zakoupené sklo opravdu sedí tvaru Vašeho telefonu. Sundejte z telefonu ochranný obal a také jakékoli staré fólie nebo skla.
V balení je obsažen jeden suchý a jeden mokrý hadřík. Sklo telefonu nejprve očistěte mokrým hadříkem, poté použijte suchý hadřík na doleštění.  Tímto krokem zabráníte vzniku jakýchkoli nedokonalostí typu bublinky.

Nalepení skla

Proti světlu zkontrolujte, zda je displej opravdu čistý a nedotýkejte se ho. Připravte si ochranné sklo, také jej zkontrolujte, zda je čisté.
Odlepte ze skla průhlednou podkladovou fólii. Zarovnejte vrchní stranu skla s vrchní hranou skla displeje a pomalu pokládejte sklo na telefon. Díky lepidlu se sklo samovolně přilepí bez obtíží.

Závěr

Sklo by nyní mělo být přilepeno, pro jeho konečné přitlačení a zajištění vyleštěte displej kapesníkem, ale počítejte s tím, že na 100 % přilne až po 24 hodinách (telefon můžete i tak bez omezení používat). Sklo můžete z telefonu kdykoli jednoduše sundat, a to odštěpením nehtem od kraje displeje.