Tech-Protect UltraBoost DNA kabel USB-C, PD100W/5A, 3m, šedý
Více informací ›
Skladem 3 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P23187
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect…
Popis produktu
Klíčové vlastnosti
  • Bleskové nabíjení: Podpora technologie 100W Power Delivery a nabíjecí proud až 5A zaručují neuvěřitelnou rychlost nabíjení i přenosu dat (až 480 Mb/s).
Technické specifikace:
  • Podpora rychlého nabíjení a technologie Power Delivery (100 W).
  • Rychlost přenosu dat: 480 Mb/s.
  • Odolný nylonový povrch proti zamotání a poškození.
  • Konektor: USB-C.
  • Délka: 3 m.
Zobrazit celý popis
Související produkty
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 3A, 2 m, bílý
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Dudao L3ST kabel USB-A - USB-C, 5A, 3 m, černý
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
ER POWER Kabel USB-C - USB-C, 5A, 100W, 2 m, bílý
USB-C - USB-C kabel, 2 m
našimi zákazníky
95%