Tech-Protect QI15W-A45 3v1 bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P24447
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
Stylový design a praktická modulární konstrukce
Chytrá ochrana a efektivní nabíjení
Proč si vybrat Tech-Protect QI15W-A45?
  • Nabíjení až tří zařízení současně
  • Rychlé bezdrátové nabíjení s výkonem 15W
  • Estetický a moderní design
  • Bezpečné magnetické připojení
  • Kompaktní a modulární provedení
Technické specifikace:
  • Vstupní proud (USB-C): 9V/3A, 12V/2,5A
  • Výstup pro smartphone: 15W
  • Výstup pro hodinky: 3W
  • Výstup pro sluchátka: 3W / 5W
  • Magnetická funkce MagSafe (funguje pouze přímo na telefon nebo pouzdro s MagSafe)
  • Doporučený výkon síťové nabíječky: minimálně 35W
Obsah balení:
  • 1x nabíječka Tech-Protect QI15W-A45
  • 1x kabel USB-C / USB-C (100 cm)
Zobrazit celý popis
Související produkty
Sleva -17%
Poměr cena / vykon
JP Qi bezdrátová nabíječka 15W W02, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Acefast Nabíjecí stanice 6v1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Sleva -34%
Tech-Protect QI15W-A31 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Yesido DS40 Bezdrátová nabíjecí stanice 3v1, Qi2.2, 25 W, černá
Mcdodo Bezdrátová nabíjecí stanice (CH-2462) pro Apple, 22,5 W, Qi2, černá
ER POWER AirPad Qi2.2 Bezdrátová nabíjecí podložka se stojánkem, 25W
našimi zákazníky
95%