Tech-Protect QI15W-A31 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Sleva -34%
Kód produktu: P13044
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
* Abyste indukční nabíječku využili naplno, doporučujeme ji připojit k síťové nabíječce s výstupním výkonem 35 W (V*A) nebo vyšším.
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní se systémem MagSafe
  • Vstupní proud USB-C: 9V/2A, 9V/3A
  • Výstupní výkon smartphonu: (max.) 15W
  • Výstupní výkon hodinek: 3W
  • Výstupní výkon sluchátek: 3W 5W
  • Kompaktní
  • Funkce napájení tří zařízení současně
  • Funkce napájení pro každé zařízení zvlášť
Sada obsahuje:
  • 1x nabíječka Tech-Protect A31
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
Zobrazit celý popis
Související produkty
Doprava zdarma
Mcdodo Držák do auta s bezdrátovým nabíjením (CH-0090), 15W, Qi2, černý
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Yesido DS40 Bezdrátová nabíjecí stanice 3v1, Qi2.2, 25 W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Tech-Protect QI15W-A45 3v1 bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Sleva -4%
MagSafe Qi2 držák s bezdrátovým nabíjením do ventilační mřížky auta, 15W, Aluminium, černý
Bezdrátová nabíječka 3v1 pro Samsung, černá
ER POWER 2v1 nabíjecí MFM MagSafe stojan, bílý
Tech-Protect QI15W-A28 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
našimi zákazníky
95%