Tech-Protect QI15W-A24 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Více informací ›
Skladem 6 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P11639
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní se systémem MagSafe
  • Vstupní proud USB-C: 9V/2,66A
  • Výstupní výkon smartphonu: 15W
  • Výstupní výkon hodinek: 3W
  • Výstupní výkon sluchátek: 3W 5W
  • Modulární konstrukce
  • Funkce napájení tří zařízení současně
  • Funkce napájení pro každé zařízení zvlášť
Sada obsahuje:
  • 1x nabíječka Tech-Protect A24
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
* Chcete-li indukční nabíječku využívat naplno, doporučujeme ji připojit k síťové nabíječce s výkonem 35 W (V*A) nebo vyšším.
Zobrazit celý popis
Související produkty
Doprava zdarma
Sleva -14%
Tech-Protect QI15W-A24 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, bílá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Maxlife MXWC-06 bezdrátová nabíječka 3v1 15W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Sleva -4%
Bezdrátová skládací nabíječka Qi 3v1 Plastic, PD20W, QC3.0, černá
Doprava zdarma
Acefast Nabíjecí stanice 6v1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, černá
Swissten MagBase Skládací bezdrátová nabíječka 3v1, Qi2, černá
Tech-Protect QI15W-A45 3v1 bezdrátová nabíječka MagSafe, bílá
našimi zákazníky
95%