Tech-Protect QI15W-A29 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Více informací ›
Skladem 1 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P12280
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
* Chcete-li indukční nabíječku využívat naplno, doporučujeme ji připojit k síťové nabíječce s výstupním výkonem 35 W (V*A) nebo vyšším.
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Materiál: hliník
  • Vstupní proud USB-C: 9V/2A
  • Výstupní výkon smartphonu: 5W/7,5W/10W/15W
  • Výstupní výkon hodinek: 3W
  • Výstupní výkon sluchátek: 3W 3W
  • Funkce napájení tří zařízení současně
  • Funkce napájení pro každé zařízení zvlášť
Sada obsahuje:
  • 1x nabíječka Tech-Protect A29
  • 1x kabel USB-A / USB-C 100 cm
Zobrazit celý popis
Související produkty
Sleva -17%
Poměr cena / vykon
JP Qi bezdrátová nabíječka 15W W02, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Acefast Nabíjecí stanice 6v1 (Z9), GaN, USB, USB-C, 80 W, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Sleva -34%
Tech-Protect QI15W-A31 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, černá
Yesido DS40 Bezdrátová nabíjecí stanice 3v1, Qi2.2, 25 W, černá
Mcdodo Bezdrátová nabíjecí stanice (CH-2462) pro Apple, 22,5 W, Qi2, černá
ER POWER AirPad Qi2.2 Bezdrátová nabíjecí podložka se stojánkem, 25W
našimi zákazníky
95%