Tech-Protect QI15W-A24 3v1 Magnetická bezdrátová nabíječka MagSafe, bílá
Více informací ›
Skladem > 10 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Sleva -14%
Kód produktu: P11728
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Tech-Protect QI15W…
Popis produktu
Vlastnosti produktu:
  • 100% originál
  • Baleno v originálním obalu
  • Kompatibilní se systémem MagSafe
  • Vstupní proud USB-C: 9V/2,66A
  • Výstupní výkon smartphonu: 15W
  • Výstupní výkon hodinek: 3W
  • Výstupní výkon sluchátek: 3W 5W
  • Modulární konstrukce
  • Funkce napájení tří zařízení současně
  • Funkce napájení pro každé zařízení zvlášť
Sada obsahuje:
  • 1x nabíječka Tech-Protect A24
  • 1x kabel USB-C / USB-C 100 cm
* Chcete-li indukční nabíječku využívat naplno, doporučujeme ji připojit k síťové nabíječce s výkonem 35 W (V*A) nebo vyšším.
Zobrazit celý popis
Související produkty
Dudao A11S bezdrátová MagSafe nabíječka 3v1, černá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Bezdrátová nabíječka 3v1 pro telefony Samsung, 15W, černá
našimi zákazníky
95%