Note 12 4G

Nejprodávanější produkty

Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 Tvrzené sklo

Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 Tvrzené sklo

Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5, které dokonale ochrání displej Vašeho chytrého…
Skladem 9 ks v pondělí 13. 7. u vás
75 Kč
5D Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 4G / Redmi Note 12 5G, černé

5D Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 4G / Redmi Note 12 5G, černé

5D tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 4G / 12 5G je super odolné ochranné sklo s lepící vrstvou…
Skladem 10 ks v pondělí 13. 7. u vás
149 Kč
Nexeri Camshield Pro, Xiaomi Redmi Note 12 4G / LTE, černý

Nexeri Camshield Pro, Xiaomi Redmi Note 12 4G / LTE, černý

Minimalistický design a vynikající ochrana jsou synonymem pro precizně vyrobené pouzdro od…
Skladem > 10 ks v pondělí 13. 7. u vás
249 Kč
JP Combo pack, Sada 2 tvrzených skel a 2 sklíček na fotoaparát, Xiaomi Redmi Note 12 4G

JP Combo pack, Sada 2 tvrzených skel a 2 sklíček na fotoaparát, Xiaomi Redmi Note 12 4G

Sada obsahuje 2 tvrzená skla a 2 sklíčka určená pro ochranu obrazovky vašeho telefonu. Tyto doplňky…
Skladem 3 ks v pondělí 13. 7. u vás
239 Kč
JP Long Pack Tvrzených skel, 3 skla na telefon, Xiaomi Redmi Note 12 4G

JP Long Pack Tvrzených skel, 3 skla na telefon, Xiaomi Redmi Note 12 4G

JP Long Pack Tvrzených skel je praktický balíček ochranných skel určený pro telefony. Tento balíček…
Skladem 6 ks v pondělí 13. 7. u vás
199 Kč

Zobrazit více produktů

V nabídce je 8 produktů - filtrujte výsledky přesně dle Vašich požadavků.

Zobrazujeme 1-8 z 8 produktů

| 1|
Základ

5D Tvrzené sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 4G / Redmi Note 12 5G, černé

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
149 Kč

Porovnat

Poměr cena / vykon

Bestsuit Flexible hybridní sklo, Xiaomi Redmi Note 12 4G

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
119 Kč

Porovnat

Poměr cena / vykon

JP Combo pack, Sada 2 tvrzených skel a 2 sklíček na fotoaparát, Xiaomi Redmi Note 12 4G

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
239 Kč

Porovnat

Poměr cena / vykon

JP Long Pack Tvrzených skel, 3 skla na telefon, Xiaomi Redmi Note 12 4G

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
199 Kč

Porovnat

Nexeri Camshield Pro, Xiaomi Redmi Note 12 4G / LTE, černý

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
249 Kč

Porovnat

Poměr cena / vykon

Tactical Glass Shield 5D sklo pro Xiaomi Redmi Note 12 4G, černé

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
249 Kč

Porovnat

Základ

Techsuit CamShield, Xiaomi Redmi Note 12 4G, černý

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
269 Kč

Porovnat

Základ

Xiaomi Redmi Note 12 / Poco X5 Tvrzené sklo

Skladem, v pondělí 13. 7. u vás
75 Kč

Porovnat

Ověřeno
našimi zákazníky
92%
zákazníků doporučuje
náš obchod

Další hodnocení na
Heuréka.cz

Všechno super

Ověřený zákazník, 10. 7. 2026

Bezchybné a rychlé dodání. Díky.

Ověřený zákazník, 10. 7. 2026

Objednane sklo melo prilnout samo bez bublin, ale nepodařilo se

Ověřený zákazník, 10. 7. 2026