Forcell Carbon Adaptér do auta 2x USB QC 3.0 18W, CC50-2A36W, černý
Více informací ›
Skladem 2 ks Více informací › Objednávky do 15:00, předpokládané dodání: u vás zítra 14. 5.
Kód produktu: P11668
Záruka: 24 měsíců
Popis a parametry
Forcell Carbon…
Popis produktu
Každý port podporuje rychlé nabíjení. Pomocí kteréhokoli ze vstupů USB můžete nabíjet svá zařízení výkonem až 18 W s využitím technologie Quick Charge 3.0, takže můžete zkrátit dobu nabíjení svých zařízení na cestách na minimum.
Výrobek je certifikován CE, RoHS, FCC.
Specifikace:
  • Materiál: PC
  • Výstup: USB 1/2: QC 3.0 3,6-6,5 V/3 A, 6,5-9 V/2 A, 9-12 V/1,5 A (18 W)
  • Celkový výkon: 36W
  • Funkce: ochrana proti zkratu, nadproudová ochrana, přepěťová ochrana, ochrana proti přehřátí
Zobrazit celý popis
Související produkty
Dudao R4PQ nabíječka do auta USB + USB-C, 22,5 W, šedá
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Doprava zdarma
Yesido Držák do auta s bezdrátovým nabíjením (DS30), černý
Skladem, zítra 14. 5. u vás
Porovnat
Sleva -25%
Poměr cena / vykon
Black Friday
JP držák s bezdrátovým nabíjením, automatickým senzorem a magnetickými adaptéry CH01, Qi, 15W, černý
Doprava zdarma
ER POWER MagSafe nabíječka do auta 15W + adaptér 40W, černá
našimi zákazníky
95%